sobota 3. prosince 2022 Svatoslav

Soutěžící Malé energetické akademie zavítají do doby ledové

Tento týden ve středu a ve čtvrtek podniknou soutěžící Malé energetické akademie díky pořádající Radě dětí a mládeže Jihočeského kraje exkurzi do doby ledové na výstavě Giganti, která až do konce února probíhá na českobudějovickém Výstavišti.

ČTĚTE TAKÉ: Výstaviště bude až do února útočištěm Gigantů

Malým návštěvníkům výstavy se přestaví vyhynulí tvorové z doby ledové, například mamut, jednorožec, pták moa, šavlozubý tygr nebo jeskynní lev.

„Na akci vyhlásíme vítěze druhého úkolu Malé energetické akademie, ve kterém soutěžící řešili, jaké jsou druhy elektrického vedení a co je konzole typu pařát,“ připomínají organizátoři soutěže.

Komise soutěže opět vyhodnotila vítěze na prvním až třetím místě z kategorií Jednotlivec, Malá skupina, Třídní kolektiv a Velká skupina. Na akci budou vítězům předány ceny od sponzora soutěže - energetické společnosti E.ON.

Do soutěže se mohou zapojit noví soutěžící kdykoliv  v průběhu trvání soutěže a  úkoly plnit dodatečně. Celková uzávěrka soutěže je  v květnu 2014. Odpovědi na úkoly se hodnotí vždy v porovnání s již zhodnocenými odpověďmi.

„Tak neváhejte a začněte soutěžit s námi,“ dodávají pořadatelé a odkazují na web www.energeticka-akademie.cz.

ČTĚTE TAKÉ: První kolo Malé energetické akademie zná své vítěze

Tisková zpráva

Štítky Malá energetická akademie, Giganti, doba ledová, Výstaviště České Budějovice, E.ON, soutěž

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.