Studenti Jihočeské univerzity stavěli májku

Autoři

Tradiční akce v podobě stavění májky se konala poslední dubnový den v areálu Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Na akci dorazilo přes 400 lidí, které přilákalo hezké počasí a živá hudba v podání kapel Hakka muggies, Tragedis a Pirates of the pubs.

Akce odstartovala v 16 hodin a pro studenty bylo připraveno slavnostní zapálení vatry, opékání buřtů, opékání prasete a vyhlášení nejlepšího převleku čarodějnice. Každý si stavění užíval a mezi návštěvníky se našli studenti ze všech fakult i jiných vysokých škol.

A co vy? Jak jste si užili pálení čarodějnic, stavění májky, první máj? Napiště nám na votruba@budejckadrbna.cz. Rádi vaše příspěvky a fotky zveřejníme ;-)

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky májka, studenti, Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, České Budějovice, Svátek práce

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.