čtvrtek 13. srpna 2020 Alena

Gymnázium Česká má druhý nejlepší středoškolský web v České republice

Jaká střední škola má nejvíc „cool“, respektive „scool“ internetové stránky? Na jihu Čech Gymnázium Česká! Vyplývá to z výsledků soutěže sCOOL web 2015, ve které Budějčáci skončili na druhém místě, a to za Gymnáziem Františka Palackého z Valašského Meziříčí.

„Z 2. místa mezi nejlepšími středoškolskými weby v ČR máme opravdu radost. Velkým úspěchem pro nás bylo již to, že jsme byli vybráni odbornou porotou do finále mezi deset nejlepších školních webů,“ uvedl Antonín Sekyrka, ředitel Gymnázia Česká.

Webové stránky gymnázia jsou neustále aktualizovány. Naleznete na nich novinky, fotogalerie i nejrůznější postřehy. „Usilujeme o to, aby pro naše studenty, jejich rodiče i uchazeče o studium představovaly základní a zároveň zajímavý informační zdroj o aktuálním dění ve škole. Mezi porotci tak v případě našeho webu bodovala uživatelská přívětivost, otevřenost a informační servis pro veřejnost, grafická podoba stránek, četnost článků dokladující různorodé spektrum aktivit gymnázia, ale například i možnost virtuální prohlídky celou školou.“

Na webové stránky Gymnázia Česká se dostanete zde.

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.