středa 12. srpna 2020 Klára

Jindřichohradecká nemocnice má za sebou konferenci pro nelékařské pracovníky, řešila se problematika současných trendů

Minulý týden ve čtvrtek se v Jindřichově Hradci uskutečnily první Jindřichohradecké ošetřovatelské dny. Konferenci, která byla určena nelékařským pracovníkům jihočeských nemocnic a nemocnic kraje Vysočina, uspořádala Nemocnice Jindřichův Hradec.

Zájem o první Jindřichohradecké ošetřovatelské dny byl velký, všech 130 míst bylo obsazeno během tří dnů. Letošní ročník byl věnován problematice současných trendů napříč odbornostmi gynekologie, porodnictví, ARO a pediatrie.

Mezi přednášejícími byli lékaři a sestry gynekologicko-porodnického oddělení a pediatrie Nemocnice Jindřichův Hradec, sestry gynekologicko – porodnického oddělení a rehabilitace Nemocnice České Budějovice a sestry anesteziologicko-resuscitačního oddělení Nemocnice Písek. Velmi zajímavé přednášky prezentovaly Hana Konečná a Laura Janáčková.

„Konference předčila očekávání a sklidila pochvalné ohlasy zúčastněných. Velmi pozitivně hodnotím program přednášek, vybraná témata a skvělou úroveň přednášejících,“ říká člen představenstva Nemocnice Jindřichův Hradec Vít Lorenc. Organizátoři doplňují, že doufají, že se z akce stane tradice, která se bude opakovat i v příštích letech.

Konference se konala v rámci celoživotního vzdělávání nelékařských pracovníků. Uskutečnila se pod záštitou hejtmanky Ivany Stráské, starosty města Jindřichův Hradec  Stanislava Mrvky a České asociace sester.

Tisková zpráva | Foto Jan Luxík

Štítky nemocnice, Jindřichův Hradec, konference

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.