úterý 30. listopadu 2021 Ondřej

Střední škola polytechnická v Českých Budějovicích nabízí zájemcům o studium obory maturitní, učební a také nástavbové studium

PR článek

Pro žáky, kteří se rádi realizují v praktických činnostech, nabízí škola pestrou paletu řemeslných oborů. Jedná se o tříleté obory zakončené výučním listem – Instalatér, Zámečník, Montér suchých staveb, Malíř, Tesař, Truhlář, Zedník a Kominík. Po získání výučního listu je možné pokračovat ve studiu dvouletého nástavbového oboru Podnikání, které je zakončeno maturitní zkouškou.

Škola nabízí maturitní obory: Technická zařízení budov, Technologie a materiály ve stavebnictví, Požární ochrana a Finanční služby.

Každým rokem škola modernizuje vybavení svých učeben, dílen a zlepšuje tak podmínky teoretické i praktické výuky. Žáci některých učebních oborů jsou podporováni stipendiem. Praktické vyučování napříč obory je realizováno ve vlastních budovách školy - dílnách a také přímo u zaměstnavatelů, velkých firem i drobných živnostníků. Žáci tak dostávají možnost zapojit se do běžného pracovního procesu v oboru, který studují.

Žáci školy mohou být ubytováni v domově mládeže, který se nachází v bezprostřední blízkosti školy. Vždy se snaží o zprostředkování pestré nabídky volnočasových aktivit, jejichž cílem je smysluplné využití volného času ubytovaných žáků. Ubytovaní mají možnost celodenního stravování ve školní jídelně. Domov mládeže – stejně jako budova školy – má vybudovaný bezbariérový přístup.

Do praktického života vysílá škola kvalitně připravené absolventy už několik desítek let.

Dny otevřených dveří
19. – 20. 11. 2021  a  7.– 8. 1. 2022 (pátek od 8:00 do 17:00 hod, sobota od 8:30 do 11:30 hod

Hodnocení článku je 84 %. Ohodnoť článek i Ty!

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky Střední škola polytechnická, dny otevřených dveří, studium

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.