pondělí 28. září 2020 Václav

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

SOUTĚŽ: Kam na tenis? Zkuste LTC TONSTAV-SERVICE České Budějovice

Venkovní tenisová sezona je v plném proudu a vy si tento oblíbený sport můžete přijít zahrát na kurty jednoho z největších jihočeských tenisových klubů LTC TONSTAV-SERVICE České Budějovice.

Klub nabízí skvělé služby jak pro závodní tenisty, tak pro sportovce ze široké veřejnosti. K dispozici je 10 venkovních antukových kurtů a celoročně jsou k dispozici také dva kurty v hale.

Českobudějovický tenisový klub také celoročně provozuje tenisovou školu pro děti od 5 let, které se účastní přes 70 dětí. Profesionální trenéři pečují nejen o nejmenší tenisty, ale v rámci tréninkového procesu i o další věkové kategorie hráčů, kterých je více než 90. O letních prázdninách probíhají v areálu LTC dětské tenisové kempy, kterými projde vždy kolem stovky dětí. Nejmenší tenisté se na kempech naučí nejen základy tenisu, ale užijí si také spoustu zábavy. Velké množství z nich pokračuje po kempech v již zmíněné tenisové škole.

LTC TONSTAV-SERVICE České Budějovice má také několik soutěžních týmů. Od těch nejmladších až po dospělou kategorii. V rámci kraje střídavě bodují na předních příčkách. Nejúspěšnější kategorií jsou mladší žáci, kde se v jednotlivcích v rámci kraje v první desítce umisťují 4 chlapci a 4 dívky. Ve starších žácích má klub svého krajského přeborníka. Momentálně probíhají utkání družstev každý víkend až do konce června. O prázdninách bude navíc areál hostit několik celostátních turnajů.

Klub prošel v loňském roce rozsáhlou rekonstrukcí. Změnily se vstupní prostory, recepce a pánské šatny. Rekonstrukce proběhla také v restauraci, která dostala úplně nový kabát a nově je připravené příjemné venkovní posezení s výhledem na kurty. Restaurace nabízí snídaňové a obědové menu, ochutnat můžete domácí dezerty, výbornou kávu a jiné chutné nápoje. Restaurace je k dispozici nejen tenistům, ale i hostům, kteří by se chtěli přijít jen tak podívat na tento sport, posedět a dát si něco dobrého.

Úpravy proběhly i ve venkovních prostorech. Další kroky vylepšující zázemí klubu se chystají. V loňském roce změnil klub své logo, ve kterém se vrátil ke své bohaté historii. Klub byl založen v roce 1900 a ani na chvilku svůj chod nepřerušil. Na své současné adrese na Dlouhé louce provozuje svoji činnost od roku 1938.

LTC TONSTAV-SERVICE České Budějovice je spolek, ve svém jménu nese název firmy, která je jeho současným generálním partnerem. Klub je dostupný pro všechny. Má své členy, kterým se může stát každý. Služby klubu můžete využít i mimo členství, dveře jsou zde otevřeny pro všechny.

Soutěž o tři poukazy na využití tenisových kurtů v hodnotě 500 korun

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou tři čtenáři vyhrát tři poukazy na využití tenisových kurtů v hodnotě 500 korun. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do neděle 12. června následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Zkratka LTC znamená lawn tennis club.

Poukazy vyhráli čtenáři Jan Laluch, Veronika Hadravová a Pavel Tůma. Blahopřejeme!

Autoři | PR text | Foto Dominik Svoboda

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.