čtvrtek 1. října 2020 Igor

SOUTĚŽ: Lucie Bílá vystoupí už příští neděli v Budějcích

Čas utekl jako voda a je to tu. Lucie Bílá vystoupí se svým programem Bílé Vánoce už příští neděli v budějcké Sportovní hale. Vstupenky jsou stále ještě v prodeji v síti Ticketstream a v den konání budou k dostání i u vstupu do Sportovní haly.

Krásný vánoční program obnáší moderování knězem, vystoupení pěveckého sboru, doprovod kapely Petra Maláska a po celou dobu samozřejmě oslnivý zpěv hvězdy české popové scény, a dnes již devatenáctinásobné zlaté slavice, Lucie Bílé.

Sportovní hala je z osmdesáti procent vyprodaná. Zbylých zhruba 300 vstupenek bude možnost zakoupit si přímo na místě u vstupu do Sportovní haly.

Vstup je od 18 hodin a otevřené budou dva vstupy. VIP návštěvníky budou usazovat hostesky na svá místa. I pro ostatní zde budou připraveny asistentky, aby je dovedly k jejich sedačkám.

Nalaďte se na vánoční atmosféru. Tento koncert vás jednoduše dostane.

Soutěž o vstupenky na Bílé Vánoce Lucie Bílé (18. 12. – 19:00)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou může jeden čtenář vyhrát dvě vstupenky na Bílé Vánoce Lucie Bílé. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do čtvrteční 16. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

SOUTĚŽ SKONČILA

Poslední vystoupení bude v Litoměřicích. Správně byla odpověď A.

Dvě volné vstupenky vyhrála čtenářka Monika Svobodníková. Blahopřejeme!

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.