Počasí dnes18 °C, zítra19 °C
Čtvrtek 5. října 2023  |  Svátek má Eliška
Bez reklam

SOUTĚŽ: Královský košt nabídne tři stovky nejlepších vín českých a moravských vinařů

Královské košty jsou místem setkání odborníků i milovníků vín s třemi stovkami nejlépe hodnocenými víny jedné z největších soutěží českých a moravských vín Král vín. Královský košt míří i do Českých Budějovic a Budějcká Drbna několik z vás dostane na akci zdarma.

Jihočeská metropole zažije pultovou degustaci tří stovek nejlepších vín soutěže Král vín České republiky, do které přihlásilo 153 českých a moravských vinařů celkem 1203 vín. Fenomenální úspěch při prestižním vinařském klání zaznamenalo vinařství ZD Němčičky. Championem se stalo jejich Veltlínské zelené 2015, pozdní sběr. Němčičky se mohou pyšnit také Nejlepší kolekcí vín. A Championa i mnohé další vinařské lahůdky bude možné na Královském koštu v Českých Budějovicích koupit, tak rozbijte prasátko.

V průběhu večera je pro návštěvníky připraven zajímavý doprovodný program. Královský košt nasnoubil skvělé plantážní čokolády s vybranými moravskými víny. Při příjemně stráveném večeru mohou hosté také alespoň trochu ulehčit těžké chvíle ženám s rakovinou prsu. Král vín jim pomáhá dlouhodobě.

Královský košt v Českých Budějovicích se uskuteční v pátek 13. října od 18 do 22:30 hodin v  Clarion Congress Hotelu. Cena vstupenky pro jednu osobu činí 700 korun, pro dvě osoby 1200 korun, pro skupinku šesti lidí 3000 korun. V ceně vstupenky je volná degustace vín, katalog, občerstvení a kniha Král vín České republiky 2017. Vstupenky lze koupit na e-shopu.

A díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou tři z vás získat zdarma dvě vstupenky.

Soutěž o vstupenky na Královský košt (13. října – 18:00)

Tři čtenáři Budějcké Drbny mohou vyhrát po dvou vstupenkách na Královský košt. Stačí pouze prostřednictvím formuláře do středy 11. října do 16:00 hodin zodpovědět následující soutěžní otázku a čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.  

Soutěž skončila

Král vín České republiky pracuje každý rok s jedním citátem na téma víno. Součástí letošního ročníku je citít: „Víno je poezie v lahvi." Správně byla odpověď A.

Vstupenky na Královský košt vyhráli: Jitka Thielová, Lucie Dvořáková a Radim Bohony. Blahopřejeme!

Autoři | Foto kralvin.cz

Štítky Královský košt, Král vín, degustace, program, víno, soutěž, vinařství, vstupenka, Drbna.cz, České Budějovice, Česko, DJ Lucca

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

SOUTĚŽ: Královský košt nabídne tři stovky nejlepších vín českých a moravských vinařů  |  Soutěže  |  Drbna  |  Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.