středa 23. září 2020 Berta

SOUTĚŽ: Lake Malawi potěší v Café Klubu Slavie oblíbeným britpopem

Lake Malawi vydávají nový videoklip s Yemim a vyrážejí na akustické Furch Tour. Zastaví se v sobotu 14. listopadu i v Českých Budějovicích v Café Klubu Slavie! Albert Černý, bývalý zakladatel kapely Charlie Straight, buduje novou kapelu. Bude ještě lepší než byla Charlie Straight?

Lake Malawi vydávají nový videoklip k písni Young Blood. Režie se ujal Yemi A.D. a klip je natočený na jeden záběr 16mm kamerou za jízdy vlakem. Kapela současně vyráží na tour, během které se zastaví i v Café Klubu Slavie! A tento song určitě v sobotu uslyšíte.

Kapela představí dopředu se deroucí žánr britpop, který hýbe světem a do našich luhů a hájů se pomalu, ale jistě dostává také. Tento hudební žánr reprezentují například kapely Oasis nebo Blur.

Soutěž o vstupenky na vystoupení kapely Lake Malawi

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou dva čtenáři vyhrát dvě vstupenky na vystoupení kapely Lake Malawi. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do sobotní 12. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Předchůdcem Lake Malawi byla kapela Charlie Straight. Správně je tedy odpověď A. Dvě volné vstupenky na dnešní vystoupení vyhráli čtenáři Petr Had a Lenka Vohradníková. Blahopřejeme!

Tisková zpráva

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.