sobota 23. ledna 2021 Zdeněk

Benefiční módní přehlídka pomůže dětem už podeváté

Již podruhé během letošního roku se v pavilonu T budějckého Výstaviště uskuteční Benefiční módní show pro Nadaci Terezy Maxové dětem. Devátého ročníku přehlídky se ve středu 4. prosince od 19.30 hodin zúčastní opět celá řada oblíbených herců, hudebníků i osobností ze světa módy.

ČTĚTE TAKÉ: Díky módní show mají děti bez rodin naději na nový začátek

Benefiční přehlídka si za dobu své existence dokázala vybudovat přízeň tisíců diváků, řady prestižních obchodních značek, veřejných autorit i známých jmen ze světa showbyznysu. Výtěžek je každoročně vložen do jihočeského fondu Nadace Terezy Maxové dětem.

Akce je pravidelným vyvrcholením charitativního projektu Art4kids komunikační a eventmarketingové agentury Art4promotion a je věnována „dětem, jejichž největší přání je, vrátit se domů!“. Díky tomuto projektu se již podařilo předat zástupcům Nadace Terezy Maxové dětem více než dva a půl milionu korun.

Tématem devátého ročníku se stal nový nadační projekt New Job New Life, který pomáhá zaměstnávat děti vycházející z dětských domovů do reálného světa. A právě pořádající agentura se do něj zapojila jako jihočeský garant.

Publikum se opět má na co těšit. Na velkém molu si mohou diváci vychutnat přehlídku slavných módních značek a předních českých a slovenských návrhářů, velkoplošnou projekci, akrobatickou performance nebo bohatý hudební a taneční program.

Módní show sezóny tentokrát podpoří hudebník David Kraus s kapelou, půvabná moderátorka Inna Puhajková, charismatický herec Miroslav Etzler, vynikající muzikálová zpěvačka a herečka Daniela Šinkorová, její kolegyně Andrea Kerestešová a Zuzana Vejvodová a řada dalších osobností. Přehlídky se zúčastní i půvabné krásky z České Miss a finalisté soutěže Muž roku v čele s Antonínem Beránkem, který reprezentoval Českou republiku na Mister International v Jakartě.

Molo bude mimo jiné patřit mladým módním tvůrcům z Ateliéru Módní tvorby a Ateliéru designu oděvu Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze pod vedením Liběny Rochové. Svou autorskou kolekci představí také ikona české módy Taťána Kovaříková nebo trio mladých a talentovaných návrhářů vystupujících pod značkou LaFormela.

Předprodej vstupenek v hodnotě 330 Kč probíhá v síti TICKETPRO.cz, prostřednictvím pořádající agentury Art4promotion (387 311 125, info@art4promotion.com) nebo v DK Metropol České Budějovice. Na místě budou lístky k mání za 370 Kč.

Soutěž o vstupenky

Díky Budějcké Drbně můžete na Benefiční módní show pro Nadaci Terezy Maxové dětem vyhrát volné vstupenky. Stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět následující otázku a počkat na slosování, které proběhne v úterý 3. prosince odpoledne. Tři šťastlivci obdrží po dvou lupenech.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Osmý ročník Benefiční módní show pro Nadaci Terezy Maxové dětem se konal letos v dubnu. Správě tedy je možnost B.

Po dvou vstupenkách vyhráli čtenáři Hana Dušková, Lucie Machová a Michal Heřman. Blahopřejeme!

Štítky Benefiční módní show pro Nadaci Terezy Maxové dětem, České Budějovice, Výstaviště České Budějovice, pavilon T, soutěž o vstupenky

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.