pátek 15. ledna 2021 Alice

SOUTĚŽ: Metaloví Krucipüsk v pátek zboří Slavii

Hodně divoký hudební večírek čeká tento pátek českobudějovický Kulturní dům Slavie. Představí se tam kapely Status Praesents, Who Killed Marilyn a jako hlavní tahák Krucipüsk. Koncert začne v 19 hodin a je součástí turné posledně zmíněné formace k nové desce Rodinnej diktát.

Roli předkapel obstarají ve Slavii pražští Status Praesents, držitelé ceny Óčka 2005, a krumlovské trio Who Killed Marilyn?

Vstupenky stojí v předprodeji 250 korun, na místě budou o 50 korun dražší. Zakoupit si je můžete ve Final SK8 shopu na Lannově třídě a obchodu Music center na náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích.

Díky Budějcké Drbně ale můžete na koncert vyrazit zadarmo. Odpovězte na následující otázku prostřednictvím mailu redakce@budejckadrbna.cz až do pátečního poledne a počkejte, zda budete vylosováni. Čtyři čtenáři budou zapsáni na guestlist akce.

Kolik vydala kapela Krucipüsk alb a jak se jmenuje to poslední?

Do zprávy nezapomeňte připsat vaše jméno a číslo mobilního telefonu, abychom mohli výherce bezprostředně po losování kontaktovat.

SOUTĚŽ SKONČILA

Kapela Krucipüsk vydala devět alb, poslední s názvem Rodinnej diktát. Volnou vstupenku na koncert v Kulturním domě Slavie získali Jan Kočí, Petr Kosař, Michal Litvan a Libor Fousek.
Blahopřejeme!

Tisková zpráva

Štítky Krucipüsk, Status Praesents, Who Killed Marilyn, koncert, KD Slavie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.