pondělí 18. ledna 2021 Vladislav

Valentýnskou soutěž vyhrála Lucie Urmannová

Stejně jako před rokem se můžete zapojit do Valentýnské soutěže s Budějckou Drbnou. Všichni, kteří svátek zamilovaných slaví a chtějí vyrazit na romantickou večeři, by teď měli zbystřit. Stačí poslat e-mailem vaši společnou fotografii a počkat, zda vám čtenáři pošlou co nejvíce hlasů.

Zamilovaný snímek s vaším manželem, manželkou, přítelem nebo přítelkyní očekáváme na adrese soutez@budejckadrbna.cz. Až dorazí, umístíme ho do speciální fotogalerie, v níž bude probíhat čtenářské hlasování pro zaregistrované uživatele prostřednictvím tlačítka Hlasovat. Nezapomeňte se podepsat, ať víme, kdo vlastně soutěží.

Pár, který do středy 19. února získá největší počet hlasů, vyhraje Valentýnské menu za 490 Kč pro dva v Restaurantu Honner na Lidické třídě, kde sice valentýnská akce probíhá jen do konce tohoto týdne, speciálně pro výherce soutěže Budějcké Drbny tam ale připraví tříchodovou večeři dodatečně.

Smutnit nemusí ani druzí v pořadí, kteří dostanou od Domu kultury Metropol dvě vstupenky na březnovou Minipárty s Karlem Šípem a Josefem Náhlovským.

SOUTĚŽ SKONČILA

Valentýnská soutěž s Budějckou Drbnou zná výherce. Nejvíce hlasů od registrovaných čtenářů (59) dostala fotografie od čtenářky Lucie Urmannové, která tak získává poukázku na Valentýnské menu za 490 Kč v Restaurantu Honner.

Na druhém místě s 56 hlasy skončil snímek Pavlíny Kolafové. Ta se může těšit na cenu útěchy - dvě vstupenky na Minipárty s Karlem Šípem a Josefem Náhlovským v DK Metropol.

Obě výherkyně budeme kontaktovat e-mailem. Všem ostatním soutěžícím děkujeme za účast!

Valentýnská soutěž s Budějckou Drbnou

pátek, 14. února 2014, 11:45

S mojí milovanou rodinkou. Soutěží Pavlína Kolafová
S mým snoubencem v Paříži. Soutěží Simona Peterová

Štítky Valentýnská soutěž s Budějckou Drbnou, Valentýn, Restaurant Honner

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.