středa 20. ledna 2021 Ilona

Vítězky soutěže Úsměv HappyFoto užívaly výhry na jihu Čech

V závěru tohoto pracovního týdne se do Českých Budějovic sjely vítězky soutěže Úsměv HappyFoto, do které se během léta přihlásilo více jak pět set soutěžících z České republiky i Slovenska.

Vítězkou soutěže se stala Andrea Michalová z Dasného u Českých Budějovic, která zaujala porotu soutěže nejvíce. Na druhém a třetím místě skončily mladé dámy ze Slovenska - Denisa Benková a Martina Bačiaková.

Nejdelší cestu absolvovala jednoznačně Denisa Benková, která do Budějc přijela až z východoslovenského Humenného. Cesty však rozhodně nelituje.

„Ačkoliv to byly hodně intenzivní dny, tak jsem si je náramně užila. Malinko mě mrzí, že jsem neměla více času na jiná města jižních Čech. Máte to tu moc pěkné. Ráda bych se sem někdy vrátila a strávila tu delší dobu,“ uvedla sympatická studentka Komenského univerzity v Bratislavě.

{{banner184}}

Freistadt, České Budějovice a Český Krumlov

V prvním společném dni na dívky čekala cesta do rakouského Freistadtu, ve kterém je sídlo mateřské společnosti HappyFoto. Vítězky si prohlédly technologicky vyspělou fotolaboratoř, která je jinak veřejnosti nepřístupná.

Všem účastníkům exkurze se líbila ekologicky smýšlející filozofie firmy. „U nás ve společnosti HappyFoto pracujeme vždy s nejmodernějšími technologiemi a ty nám mimo jiné umožňují prakticky stoprocentní recyklaci odpadů a použitých materiálů,“ říká jednatelka společnosti Michaela Bílá Čížková.

Po návratu do Českých Budějovic se výherkyně vyřádily v místním obchodě s módou Simone Fashion, kde probíhal fitting oblečení před focením.

Závěr středečního večera patřil slavnostní večeři, která za zvuků piana plynula v příjemném prostředí Hotelu U Solné brány. Výherkyně obdržely z rukou jednatelky společnosti HappyFoto slíbené ceny.

Čtvrteční den byl věnován focení vítězek soutěže v zámecké zahradě českokrumlovského zámku. Pomyslné režie se ujal sám majitel společnosti HappyFoto pan Bernhard Kittel.

Ačkoliv se nad oblohou občas honily mraky, den byl přesto plný úsměvů a fanoušci značky HappyFoto se mohou těšit na skvělé fotografie vítězek.

„Já mohu jen zopakovat naši spokojenost s průběhem soutěže a zájmem veřejnosti. U prvního ročníku jsme takový úspěch nečekali. Soutěži přikládáme veliký důraz a účast pana majitele na focení je toho důkazem. Tímto bych chtěla poděkovat všem zúčastněným a ještě jednou pogratulovat vítězkám,“ uzavřela první ročník soutěže jednatelka společnosti Michaela Bílá Čížková.

Vítězky soutěže Úsměv HappyFoto na jihu Čech

neděle, 15. září 2013, 20:50

Vítězky soutěže Úsměv HappyFoto na jihu Čech
Vítězky soutěže Úsměv HappyFoto v rakouské centrále HappyFoto

Štítky HappyFoto, Úsměv s HappyFoto, soutěž, výherkyně na jihu Čech

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.