Počasí dnes27 °C, zítra30 °C
Sobota 20. července 2024  |  Svátek má Ilja
Bez reklam

Na Hradecku se stala vážná dopravní nehoda. Řidiči obou aut skončili v těžkým zraněním v nemocnici

Jindřichohradečtí policisté vyjížděli včera odpoledne k vážné dopravní nehodě, která se stala za obcí Děbolín. Došlo tam k čelnímu střetu dvou osobáků. Oba řidiči skončili s těžkým zraněním v nemocnici. Případ si převzala kriminálka.

K nehodě došlo včera krátce před třetí hodinou odpoledne za obcí Děbolín. Podle prvotních informací od policie se řidič osobáku plně nevěnoval řízení a vjel do protisměru, kde se čelně srazil s protijedoucím autem.

Oba muži utrpěli těžká zranění. Na místě přistával i vrtulník letecké záchranné služby, který řidiče z nabouraného auta transportoval do nemocnice v Budějcích. Muž, který vjel do protisměru, byl převezen do nemocnice v Hradci.

„Na místo se ihned dostavili jak dopravní policisté z Hradce, tak i kompletní výjezdová skupina služby kriminální policie a vyšetřování. Policejní komisař ještě ten den zahájil úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti a případem se bude i nadále zabývat,“ popsala tisková mluvčí policie Hana Millerová

Foto Dominik Svoboda

Štítky nehoda, zranění, policie, Jindřichův Hradec, nemocnice, úraz, Královéhradecký kraj, Děbolín, České Budějovice

Na Hradecku se stala vážná dopravní nehoda. Řidiči obou aut skončili v těžkým zraněním v nemocnici  |  Krimi  |  Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.