úterý 19. listopadu 2019 Alžběta

Policie hledá muže z Rumunska, na kterého byl vydán zatykač

Policisté ve spolupráci s Krajským ředitelstvím policie Středočeského kraje pátrají po muži z Rumunka. Petru-ilie Vereha je v České republice bez trvalého pobytu. Okresním soudem v Příbrami byl na muže vydán příkaz k zatčení pro neplacení výživného. Muž se záměrně skrývá. Není vyloučeno, že se hledaný muž pokusí změnit svůj vzhled.

Hledaný Vereha Petru Ilie je 170-180 centimetrů vysoký. Má hnědé krátké rovné vlasy, hnědé oči, ováný obličej a hnědé prořídlé strniště. Není vyloučeno, že se pokusí hledaný muž změnit svůj vzhled

„Z dosavadního šetření vyplývá, že by se mohl pohybovat v Českých Budějovicích nebo v blízkém okolí – obec Hůry, Lišov, Rudolfov, Srubec a v jejich okolí. Není vyloučeno, že je ubytovaný v nějaké ubytovně. Nechává se zaměstnávat na příležitostné práce u firem podnikajících v oboru stavebnictví či výkopových prací,“ popsala tisková mluvčí policie Štěpánka Schwarzová.

Policie žádá každého, kdo by měl k hledanému muži nějaké informace, aby se obrátil na linku 158 nebo přímo na SKPV OOK Příbram telefonní číslo: 974 879 313, 974 879 268, 601 323 231.

Foto Koláž Budějcké Drbny

Štítky pátrání, policie, České Budějovice, zatykač

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.