čtvrtek 21. listopadu 2019 Albert

Neznámý pachatel přepadl večerku v Krčínově ulici, prodavačku zmlátil

Kriminalisté z Budějc vyjížděli včera krátce před půl devátou večer do ulice Krčínova. Podle policie tam došlo k přepadení vietnamské večerky. Prodavačka utrpěla středně těžká zranění a byla převezena do českobudějovické nemocnice. Policisté po pachateli pátrají.

K loupežnému přepadení došlo včera krátce před půl devátou večer. „Zatím neznáme popis pachatele. Víme, že se maskoval kuklou a na sobě měl černé oblečení. Následně z místa činu utekl. Z prodejny nebylo nic odcizeno,“ řekl tiskový mluvčí policie Milan Bajcura.

K přepadení se na Facebooku vyjadřovali i lidé, kteří v okolí vietnamské večerky bydlí. „Paní nám zvonila na zvonky a volala o pomoc. Není to příjemné. Paní je mi líto. Byla v šoku. Ten řev slyším ještě teď. Snad bude brzy v pořádku, protože dost krvácela z hlavy,“ uvedla na Facebooku Petra K. 

„V té souvislosti žádáme případné svědky, osoby v místě bydlící nebo se pohybující, eventuálně řidiče motorových vozidel, kteří mohli mít při jízdě kolem zmíněné adresy zapnuté nahrávací zařízení, aby nás kontaktovali na kterékoli policejní služebně v Českých Budějovicích nebo své informace sdělili na lince tísňového volání 158," dodal mluvčí.

Foto Jan Luxík

Štítky přepadení, večerka, zranění, policie, České Budějovice

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.