Řidič osobáku dostal smyk a naboural do dvou stromů, škoda je sto tisíc

Autoři | Foto pcr.cz

Pětatřicetiletý řidič dnes ráno nezvládl rychlou jízdu, dostal smyk a narazil do dvou stromů. Při nehodě se zranil a skončil v nemocnic. Škoda na autě je sto tisíc korun. Na místě zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému. Nehodu vyšetřují strakoničtí policisté.

K vážné nehodě došlo dnes v osm hodin ráno na silnici ve směru od Katovic na Horažďovice. „Pětatřicetiletý řidič při projíždění pravotočivé zatáčky nepřizpůsobil rychlost jízdy, dostal smyk a vyjel mimo silnici, kde narazil do dvou stromů. Při dopravní nehodě řidič, který ve autě cestoval sám, utrpěl zranění a byl převezen do nemocnice,“ uvedla tisková mluvčí Jaromíra Nováková.

Škoda na autě byla odhadnuta na sto tisíc korun. Silnice byla v době vyšetřování nehody průjezdná s omezením. Dopravu v místě řídili policisté kyvadlově. Na místě zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému. Nehodu vyšetřují strakoničtí dopravní policisté.

Hodnocení článku je 20 %. Ohodnoť článek i Ty!

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky nehoda, Strakonicko, zranění, policie, strom, Katovice, Horažďovice

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.