čtvrtek 3. prosince 2020 Svatoslav

Kriminalisté vyšetřují loupežné přepadení, hledají muže z identikitu

Kriminalisté z Budějc vyšetřují loupežné přepadení, ke kterému došlo na Lannovce. Hledaný muž měl přistoupit k jinému muži s tím, že ho zná z nějakého konfliktu. Ten se s ním ale bavit nechtěl, což ho zřejmě rozčílilo a napadl ho několika údery do těla. Policistům se podařilo sestavit identikit útočníka.

Loupežné přepadení se odehrálo minulou středu po třetí hodině ráno na Lannovce před budovou s číslem popisným 26. „K poškozenému přistoupil muž a oslovil ho s tím, že ho zná z nějakého konfliktu s jeho známým. Poškozený se s mužem nijak bavit nechtěl, což ho zřejmě rozčílilo a napadl ho několika údery do těla. Po napadeném chtěl peníze a mobil. Tyto věci se mu ale nepodařilo najít a z místa utekl. V souvislosti s tímto případem, hledáme muže z identikitu,“ uvedla tisková mluvčí policie Lenka Krausová

Podezřelý muž měřil přibližně 180 centimetrů a měl štíhlou postavu. Měl světlé, krátké, řídké vlasy s kouty. Na sobě měl tmavě zelenou bundu s kapucí bez nápisu, tmavě šedou mikinu s kapucí, tmavé tepláky a tenisky. Pokud muže na obrázku poznáváte, kontaktujte kriminalisty na lince 158. Přihlásit se samozřejmě může i samotný muž, který by svým vysvětlením mohl kriminalistům pomoci tento případ objasnit. 

Hodnocení článku je 40 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto pcr.cz

Štítky pátrání, loupežné přepadení

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.