sobota 4. července 2020 Prokop

VIDEO: Při konfliktu na Máji se těžce zranili tři muži, další dva jsou v policejní cele

, aktualizováno 24. května 2020, 12:14

Několik policejních jednotek dnes v noci zasahovalo na budějckém sídlišti Máj. Při setkání rodiny tam došlo k napadení několika mužů. Tři skončili ve vážném stavu v nemocnici. Další dva policisté převezli do policejní cely. Policisté a strážníci zajišťují v místě a okolí zvýšený výkon hlídkové služby.

K napadení došlo při setkání širšího kruhu rodiny před smutečním obřadem po jedné hodině ranní v ulici V. Volfa před domem číslo 19. V místě události zasahovalo několik policejních hlídek a hlídek strážníků.

„Záchranáři po prvotním ošetření převezli do nemocnice s vážnými zraněními tři muže. Policisté na místě zadrželi dva podezřelé muže, kterým bylo kolem třiceti let. Oba jsou nyní v policejní cele. Do ranních hodin na místě činu pracovaly dvě výjezdové skupiny kriminalistů, provedly ohledání místa a zajištovaly stopy,“ uvedl tiskový mluvčí policie Jiří Matzner

Kriminalisté teď budou vyslýchat svědky a zúčastněné osoby. Policisté a strážníci zajišťují v místě a okolí zvýšený výkon hlídkové služby.

„Kriminalisté hledají možné svědky. Každý, kdo napadení mezi muži z ulice, balkonu či oken domu viděl, ať kontaktuje policii na lince 158. Konflikt mohl také někdo fotit či natáčet. Všechny tyto záznamy jsou pro kriminalisty důležité,“ dodal mluvčí. 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo38 čtenářů

Foto Adéla Cinklová

Štítky kriminalisté, napadení, České Budějovice, zranění, policie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Stojka Josef

J

pondělí, 25. května 2020, 06:21

Stojka Josef

J

pondělí, 25. května 2020, 06:20

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.