úterý 14. července 2020 Karolína

Muž ze Slovenska se chtěl zabít, život mu zachránili policisté díky online hře

Policisté zachránili muže, který si kvůli rozchodu s přítelkyní chtěl vzít život. Na sebevraha upozornil policisty muž, který se s ním seznámil prostřednictvím online hry. Ihned se proto rozběhla záchranná akce. Nešťastného muže se hlídce nakonec podařilo najít – v nabouraném autě a opilého.

Velká pátrací akce se rozjela v pondělí po osmé hodině večer. Online hráč ze Slovenska se svěřil svému protihráči, že má problémy, rozešel se s přítelkyní a prý nasedne do auta a už se nikdy neozve. 

Oznamovatel z jižních Čech neváhal a vše ihned oznámil policistům. „Rozběhla se blesková a výborná práce a spolupráce policistů napříč zeměmi. Informace putovala prostřednictvím policejního kontaktního pracoviště v Hodoníně až do slovenského města, kde se místním kolegům podle informací od oznamovatele a našich policistů podařilo muže najít,“ uvedla tisková mluvčí policie Lenka Krausová

Muž seděl opilý v nabouraném autě. Do péče si ho převzali záchranáři, kteří ho odvezli do nemocnice. „I přes stovky kilometrů vzdálenosti mezi oběma městy se muže podařilo zachránit. Všichni včetně oznamovatele odvedli skvělou práci,“ dodala mluvčí. 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo8 čtenářů

Foto Jan Luxík

Štítky krimi, pátrání, policie, Slovensko, Česká republika

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.