neděle 16. května 2021 Přemysl

Řidička se nevěnovala řízení, srazila chodkyni a s autem skončila v řece

Strakoničtí policisté vyšetřují dopravní nehodu, která se včera stala v obci Volyně. Řidička se pravděpodobně nevěnovala řízení a vjela na chodník. Tam v té době byla mladá chodkyně. Aby řidička zabránila střetu, ke kterému stejně došlo, strhla řízení a s autem skončila v řece Volyňce. Obě ženy skončily v nemocnici.

K nehodě došlo ve dvě hodiny odpoledne. Čtyřiačtyřicetiletá žena jela po hlavní silnici na Strakonice. Pravděpodobně se ale nevěnovala řízení a pravou částí auta vjela na chodník, kde srazila šestadvacetiletou chodkyni. „S osobním autem pak ještě porazila „kapličku“ elektrického rozvaděče, poškodila několik okrasných dřevin a jízdu skončila pádem do řeky Volyňky,“ popsal tiskový mluvčí policie Milan Bajcura

Na místo vyjížděly všechny záchranné složky. Záchranáři do nemocnice převezli obě ženy, které se lehce zranily. Vyproštění havarovaného auta zajistili hasiči, kteří ho vytáhli za pomocí autojeřábu. „Případ vyšetřují strakoničtí dopravní policisté, kteří dle rozsahu zranění rozhodnou o právní kvalifikaci,“ dodal mluvčí. 

Hodnocení článku je 40 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto pcr.cz

Štítky nehoda, Strakonice, chodkyně, policie, zranění

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.