pondělí 28. září 2020 Václav

Hádka bývalých partnerů vyústila v ničení majetku, z bytu lítala elektronika

Velmi rušno bylo v pátek večer v ulici Generála Svobody v Budějcích. Osmatřicetiletý muž přišel na návštěvu ke své bývalé přítelkyni. Otevřela mu ale její matka. Po telefonickém hovoru s její dcerou začal muž vyhazovat elektroniku z okna. Strážníci, kteří na místo přijeli, našli na ulici notebook i televizi.

Hlídka na místo vyjížděla v devět hodin večer. Po jejich příjezdu na ulici ležela rozbitá televize a notebook. Ke strážníkům se přihlásila svědkyně události, která jim ukázala byt, ze kterého věci lítaly. 

„Po zazvonění na domovní zvonek strážníkům otevřela žena, která se označila za majitelku zničených věcí. Na návštěvu měl údajně přijít bývalý partner její dcery, který po telefonické hádce začal vyhazovat elektrozařízení z okna bytu. Před tím, než nasedl do auta a odjel, stačil vyfotografovat své dílo a poslat fotografii bývalé partnerce,“ popsala tisková mluvčí strážníků Věra Školková

Ta mezitím na místo dorazila a strážníkům popsala, že spor s dotyčným mužem nebyl první. Celý případ si následně převzala k dalšímu šetření přivolaná hlídka policistů. 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo10 čtenářů

Foto Jan Luxík

Štítky agresor, České Budějovice, městská policie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.