středa 30. září 2020 Jeroným

Policie pátrá po muži z kamerových záznamů. Maskovaný zloděj ukradl ze zlatnictví šperky za více než půl milionu

Jihočeští kriminalisté pátrají po zloději, kterého vidíte na přiložených snímcích. Neznámý muž se dnes krátce před pátou hodinou ranní vloupal v centru Jindřichova Hradce do obchodu My Time v Panské ulici. Z prodejny si odnesl především šperky a to v celkové hodnotě přesahující půl milionu korun.

Po zloději teď pátrají policisté. „Prvotním šetřením se podařilo získat fotografie pachatele. Tím by měl být muž štíhlé, asi 170 až 180 centimetrů vysoké postavy. Oblečen byl do tmavošedé bundy s kapucí a upnutých černých kalhot,“ shrnul policejní mluvčí Miroslav Doubek.

Zloděj měl na nohou hnědé sportovní boty s bílým okrajem podrážky. Obličej měl maskován černou kuklou a na rukou měl černé rukavice.

„Obracíme se tímto na každého, kdo by mohl k objasnění skutku přispět jakoukoliv další důvodnou informací, a to zejména pachatele i přes maskování poznat, případně měl poznatky k jeho předchozímu či následnému pohybu či výskytu, potažmo informace k podezřelé nabídce prodeje šperků, aby své poznatky předal jindřichohradeckým policistům na jejich služebně či telefonní lince 974 233 700,“ uzavřel Doubek.

Foto Policie ČR

Štítky ČR, kriminalita, J. Hradec, vloupání, šperky

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Kuba Vlček

Podle fotek to vypadá na holku a né na muže, legíny a lososové boty.. I podle té chůze a postavení těla. Ale jo, tady se hledá muž :D

neděle, 20. září 2020, 00:46

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.