sobota 23. října 2021 Teodor

Žena bodla muže do krku, ten útok naštěstí přežil

Dnes krátce před třináctou hodinou odpolední napadla v Hlinecké ulici v Týně nad Vltavou dvaatřicetiletá žena nožem o šest let staršího muže, který zůstal s bodnořezným poraněním krku ležet venku na silnici.

Na místě zasahovala posádka Zdravotnické záchranné služby Jihočeského kraje. „Muže toto zranění bezprostředně ohrozilo na životě. Následně byl po stabilizaci ve vážném stavu převezen na traumacentrum českobudějovické nemocnice,“ uvedla pro Budějckou Drbnu mluvčí záchranářů Petra Kafková.

„Potvrzujeme, že od třinácté hodiny vyšetřujeme konflikt muže a ženy, ke kterému došlo v Týně nad Vltavou. Ženu policisté zadrželi, ale všechno další ukáže až vyšetřování. Jelikož zranění muže je velmi vážné, žádáme svědky, kteří se v tu dobu v Hlinecké ulici pohybovali, aby nás kontaktovali na lince 158,“ řekl mluvčí jihočeských policistů Jiří Matzner.

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Hawky

Tak to držim palce Ondro. Hlavně, aby se to neopakovalo, jestli spolu budete dál žít.

neděle, 11. března 2012, 07:53

ondrej bouska

nabojte žíju a odpustil jsemjí to a budu jí oporou před soudem páč to nebyla ona ale prášky co bere

sobota, 10. března 2012, 22:25

ondrej bouska

není to žádnej zločinec a ani maniak je jen nemocná a já dannou situaci neuhrál,nešlo o žádný dlouhodobý spor jen skrat který dopadl tak jak dopadl a kdyby sem byl hajzl dopadlo by to huř a dnes bych tu už nebyl

sobota, 10. března 2012, 22:21

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.