sobota 25. ledna 2020 Miloš

Adéla Cinklová

Adéla Cinklová » Články

Táborští policisté pátrají po šestačtyřicetiletém Jaroslavu Vackovi, který včera dopoledne odešel ze svého domu v Sezimově Ústí a do dnešního dne o sobě nedal vědět. Doma navíc nechal doklady i mobil. Rodina se bojí, že by si mohl něco udělat.

Policisté zveřejnili výsledky Speed Marathonu z jižních Čech, hříšníků bylo přes dvě stě

Jihočeští policisté se ve středu připojili k celorepublikové akci Speed Marathon. Smyslem bylo zaměřit se na úseky, kde mají řidiči těžkou nohu na plynu. Do terénu vyrazilo zhruba padesát policistů. Během 16 hodin zkontrolovali přes pět set řidičů.

Muž napadl cyklistu, vyhrožoval mu i zabitím

Jindřichohradečtí policisté řeší těžké ublížení na zdraví a nebezpečné vyhrožování. Muž podle nich napadl projíždějícího cyklistu, kterému měl dát devět ran pěstí do hlavy. Tím jeho agresivní chování ale neskončilo. Oběma rukama ho chytil pod...

Muž platil kradenou platební kartou, před majitelkou se tvářil jako poctivý nálezce

Policisté z Krumlova dopadli zloděje, který se tvářil jako poctivý nálezce. Muž se nejprve vloupal na zahradu, kde ze zaparkovaného auta ukradl peněženku, ze které vzal peníze, doklady a kreditní kartu. Z té ještě ten den v Krumlově vybral...

Za dva týdny začne stavba obchvatu z Úsilného do Hodějovic

Ředitelství silnic a dálnic začne stavět druhou část obchvatu Úsilné – Hodějovice. Práce by měly začít 17. dubna. Víc než sedm kilometrů dlouhý úsek postaví firmy Hochtief, Colas a M-Silnice.

Zítra začne modernizace křižovatky Rudolfovské a Dobrovodské, řidiči musí počítat s omezením

Křižovatka Rudolfovské a Dobrovodské se dočká modernizace. Práce, které začnou zítra, potrvají do května. Součástí modernizace bude například výměna návěstidel, nový nájezd do zastávky MHD nebo úprava přechodů pro chodce.

Rumun sliboval práci v jižních Čechách, lidi vykořisťoval a napadal

Kriminalisté českobudějovické expozitury Národní centrály proti organizovanému zločinu služby kriminální policie a vyšetřování v uplynulých dnech obvinili sedmadvacetiletého cizince z trestného činu obchodování s lidmi. Několika desítkám lidí...

Policisté řeší sérii vloupání do novostaveb ve Starých Hodějovicích, hledají svědky

Budějovičtí policisté v těchto dnech řeší pět případů vloupání do rozestavěných domů v lokalitě Staré Hodějovice. Neznámý zloděj během týdne ukradl věci za půl milionu korun. Teď po něm policisté pátrají.

Policisté hledají řidiče náklaďáku, který by mohl přispět k objasnění dopravní nehody

Písečtí policisté hledají řidiče náklaďáku, který jel v pátek 22. března kolem půl osmé ráno přes obec Záhoří. Mohlo by jít o důležitého svědka k dopravní nehodě, při které osobák na přechodu srazil malého chlapce.

Tisícovku za výjezd sanitky? Poslanec Brázdil přišel s novým návrhem

Ministerstvo zdravotnictví jde do boje s lidmi, kteří zneužívají urgentní péči. Každý den se zdravotníci setkávají s případy, kdy si záchranku zavolají lidé, kteří mají kašel, úraz, který si způsobili v opilosti nebo dlouhodobé bolesti zad....

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.