středa 27. května 2020 Valdemar

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Klub TJ Karate České Budějovice děkuje rodičům a dětem za podporu a nabízí jim kompenzaci za tréninky zrušené kvůli karanténě

Budějcký klub TJ Karate se po nucené pauze opět naplno probouzí k životu. V tělocvičně Žižkova se už trénuje a od pondělí 25. května se karatisté vrátí i do tělocvičny E. Destinové. Nutno dodat, že ačkoliv se sportovci nemohli scházet „naživo“, trénovali spolu v uplynulých týdnech alespoň on-line formou.

„Hledali jsme různé cesty, zkoušeli všechny možné aplikace, až jsme dostali tip na Zoom, který se nakonec ukázal jako ideální cesta. Díky němu jsme mohli mít na on-line tréninku až 100 účastníků. Prioritou pro nás bylo, abychom se navzájem viděli, protože komunikace je nesmírně důležitá,“ říká hlavní trenér Miroslav Hýsek. Doplňuje, že on-line tréninky měly velký úspěch, a ačkoliv osobní kontakt plně nenahradí, i díky nim forma závodníků nepoklesla. „Každopádně je už super, že můžeme opět normálně trénovat. Ze závodníků už chodí skoro všichni, což je skvělé. I ze základních oddílů přichází stále více lidí.“

Kompenzace

I přes výše zmíněné si je vedení TJ Karate vědomo, že ne pro každého byla tréninková alternativa ideální, proto připravilo způsob kompenzace, jímž by rádo vynahradilo dětem i rodičům tréninky, které se z důvodů karantény nemohly konat. „Pro děti ze sportovní přípravky, které neměly během karantény možnost trénovat on-line, plánujeme prodloužit běžný provoz a organizovat tréninky sportovní přípravky i cvičení dětí s rodiči během letních prázdnin, a to během měsíce července. Dále budeme v termínu 6. až 10. července 2020 pořádat každý den od 8 do 16 hodin pro všechny děti z karate i ze sportovní přípravky kompenzační příměstský sportovní tábor. Současná cena jednoho dne příměstského tábora je 450 Kč a TJ Karate České Budějovice nabízí dětem z karate jeden den zcela zdarma a dětem ze sportovní přípravky dva dny zcela zdarma. Dětem zajistíme program sportovní i výtvarně-tvořící, oběd, svačiny, pitný režim, procházky a malé výlety,“ popisuje Miroslav Hýsek a dodává, že všem rodičům děkuje za vstřícnost a podporu, které se klubu v uplynulých týdnech dostalo.

Nábor

Klub TJ Karate České Budějovice už také zná termíny podzimního náboru do karate. Uskuteční se ve dnech 7. a 8. září. Přihlásit můžete své děti od pěti let, přičemž on-line registrace do tréninkových skupin pro školní rok 2020/2021 začne v červnu. Zároveň bude spuštěna také registrace i do sportovní přípravky pro děti od tří let a do cvičení dětí od jednoho roku spolu s rodiči. Doporučujeme tedy sledovat webové stránky klubu. „Je samozřejmě možné se hlásit i po mailu, ale prioritou je pro nás formulář na webovkách,“ uzavírá Miroslav Hýsek.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo1 čtenářů

PR text

Štítky TJ Karate, karate, České Budějovice, podpora

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.