středa 27. května 2020 Valdemar

Fotbalová liga se dohraje. Dynamo začne doma s Libercem

Pokračuje se. Na zasedání Ligového grémia se zástupci profesionálních fotbalových klubů dohodly na tom, že dohrají aktuální ročník první i druhé ligy. Hrát se bude bez diváků. Pro Dynamo soutěž odstartuje 27. května doma zápasem proti Liberci.

Na kluby čeká závratné tempo. Z první ligy zbývá odehrát ještě šest kol základní části a nadstavba. Hrát se proto bude dvakrát týdně. Týmy si odpočinou až ve středu 17. června po skončení základní části. Mistr ligy bude znám nejpozději ve středu 8. července, kdy se bude hrát poslední kolo nadstavby. Zbývat už budou pouze barážová utkání o první ligu a duel o Evropu. Konec ročníku je naplánován na 14. července.

Zástupci Dynama jeli na shromáždění s cílem dohrát aktuální ročník nejvyšší soutěže. „Jsme připraveni hlasovat pro to, aby se sezona první ligy dohrála. Věřím, že během grémia ligových klubů nenastane nějaká nepředvídatelná situace, kvůli které bychom museli měnit názor. Je mi jasné, že bude na grémiu plno emocí a mnoho lidí si tam bude vzájemně spoustu věcí veřejně vyříkávat. Přesto ale věřím tomu, že se letošní sezona zvládne dohrát," řekl už během včerejšího dopoledne generální manažer Dynama Martin Vozábal.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Autoři | Foto dynamocb.cz

Štítky Dynamo, zápas, České Budějovice, Liberec

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.