pondělí 8. srpna 2022 Soběslav

Před rekordně malou návštěvou Jihostroj smetl Brno

České Budějovice – Něco málo přes stovku věrných fanoušků vidělo jednoznačný zápas. Jihostroj porazil brněnské mladíky rychle za hodinu a čtvrt a připsal si další tři body do extraligové tabulky.

Něco málo přes stovku věrných fanoušků vidělo jednoznačný zápas. Jihostroj porazil brněnské mladíky rychle za hodinu a čtvrt a připsal si další tři body do extraligové tabulky.

V době, kdy hokejisté Mountfieldu hráli na druhém břehu Vltavy se Spartou, rozehráli úřadující mistři třetí kolo domácí nejvyšší soutěže. Jihomoravané drželi krok s domácími pouze v úvodu prvního a posledního setu, jinak jasně kralovala skvadra kouče Jana Svobody.

V prvních dvou setech si uhráli hosté jen osmnáct výměn, ve třetím ještě o dva méně.

„Náš výkon byl opravdu strašný,“ byl naštvaný na svůj tým brněnský trenér Zdeno Hauer. „Hráli jsme odevzdaně a ustrašeně. Vůbec jsme si navzájem nepomohli na hřišti. Náš výkon neměl sportovní hodnotu,“ nešetřil kritikou do vlastních řad.

Jeho protějšek si nemohl stěžovat po dalším jasném vítězství. Přesto řekl, že jeho tým mohl podat lepší výkon. „Brno nebojovalo, ve výkonu byl velký rozdíl. Ve všech herních činnostech jsme byli jasně lepší,“ sdělil Svoboda. 

Jihostroj Č. Budějovice – Volejbal Brno 3:0 (18, 18, 16)

Čas: 73 minut, rozhodčí: Meruna, Kořenek, diváci 140.

ČB: Zapletal, Motys, Rojas, Michálek, Mach, Smrčka, libero Juračka - Procházka. Trenér Jan Svoboda.

Brno: Fučík, Smrčina, Kuliha, Šášek, Mlčuch, Kubalec, libero Muroň – Doubravský, Fořt, Písařík, Balík. Trenér Zdeno Hauer.

Autoři

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Hawky

Jestli to takhle půjde dál, tak snad aby Jihostroj hrál např. německou ligu.Doufám, že budou jiní soupeři lepší. Včera to byla opravdu hrůza v podání Brna...

pondělí, 3. října 2011, 09:14

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.