pátek 25. září 2020 Zlata

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Karatisté z TJ Karate České Budějovice si užívají letní soustředění. Po návratu začnou připravovat nábory na novou sezónu

Tradiční letní soustředění si v těchto dnech užívají karatisté z klubu TJ Karate České Budějovice v rekreačním zařízení Nová louka u Albrechtic nad Vltavou. Během dvou týdnů se zde vystřídá přes 100 malých a velkých karatistů.

„Zdejší podmínky jsou k letní přípravě ideální, cítíme se zde jako v domácím prostředí,“ říká hlavní trenér Miroslav Hýsek. Aby ne, českobudějovičtí karatisté využívají zázemí areálu Nové louky pro letní soustředění již dlouhých devatenáct let. Velkou výhodou areálu je například obrovská sportovní hala, která poskytuje karatistům nadstandartní zázemí pro trénink.

Zatímco u dětí se pojí letní příprava se zábavou, kdy mají na programu celotáborovou hru a různé soutěže, trénink dospělých cílí na zvýšení fyzické kondice a technické úrovně karate. V prvním týdnu probíhalo soustředění starších karatistů, kteří se převážně věnují soutěžnímu karate. Jejich trénink byl rozdělen na kondiční přípravu a sportovní zápas.

„Tento týden se v Albrechticích soustředí děti. A jak vypadá program běžného dne na takovém soustředění? Začínáme ranní rozcvičkou, po snídani se koná dopolední trénink, po obědě celotáborové hry a další trénink. Poslední cvičení děti čeká ještě po večeři,“ popisuje Miroslav Hýsek.

TJ Karate České Budějovice: Registrace do tréninkových skupin pro novou sezonu spuštěny! Karate je krásný sport, nebojte se ho zkusit

Karate není jen bojové umění, ale životní cesta, na které poznáte řadu skvělých přátel. Kdy začít? Třeba už v šesti letech! TJ Karate České Budějovice zve k náboru, který se uskuteční v termínech 7. a 8. září. Je však nutné se registrovat už nyní,...

Po návratu ze soustředění budou českobudějovičtí karatisté připravovat nábory nových členů. Přemýšlíte, že své dítko zapíšete na karate? Nyní máte skvělou možnost! Nábory dětí do karate budou probíhat 7. září v tělocvičně E. Destinové a 8. září v tělocvičně Žižkova.

„Již nyní probíhá i registrace nových zájemců o sportovní přípravku dětí, která je velmi populární. Zájem je veliký, hodiny se rychle plní. Tělocvičnu Žižkova již máme téměř obsazenou, v tělocvičně v E. Destinové volné kapacity stále máme,“ uzavírá hlavní trenér.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo3 čtenářů

Tisková zpráva | PR text

Štítky karate, TJ Karate České Budějovice, sport, kumite, nábor

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.