pátek 30. července 2021 Bořivoj

Rallye Český Krumlov se nakonec pojede v listopadu. Centrem zůstane budějcké výstaviště

Odložená Rallye Český Krumlov se uskuteční na podzim. Pořadatelé soutěže tento týden zveřejnili informaci s definitivním termínem soutěže. Ta je naplánována na 12. až 14. listopadu jako poslední podnik letošní sezony v tuzemsku. Po několika měsících nejistoty je nyní také jasné, že zázemí soutěže bude opět umístěno na budějckém výstavišti.

Naštvaný chatař blokoval trať Rallye Český Krumlov Revival. Nesouhlasil s průjezdem historických automobilů

Rozum stát zůstává nad chováním muže, který nesouhlasil s průjezdem historických soutěžních vozidel mezi Větřní a obcí Lužná v rámci Rallye Český Krumlov Revival. Úzkou silnici zablokoval svým automobilem tak, aby nemohly posádky projet....

Letní měsíce jsou kvůli návalu návštěvníků do turisticky frekventovaných jižních Čech pro pořádání rallye tabu, řešením proto bylo pouze přesunutí soutěže do některého z podzimních termínů. 

„Snahou organizátorů je pořádat soutěž v obvyklé kvalitě a nabídnout divákům maximální zážitek. Přesný program podzimní rallye, která kvůli brzkému příchodu tmy využije při oslavách 50. výročí svého založení netradičního víkendového formátu, odhalí pořadatelé během následujících týdnů,“ potvrdil hlavní pořadatel soutěže Pavel Kacerovský.

Centrem Rallye Český Krumlov bude stejně jako v minulých letech českobudějovické výstaviště, kde se kromě pátečních přejímek v nově zrekonstruovaném pavilonu Z a shakedownu uskuteční také večerní prolog. Slavnostní start, cíl a vyhlášení vítězů se odehrají v Jelení zahradě pod českokrumlovským zámkem.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Rallye Český Krumlov

Štítky Český Krumlov, rally, koronavirus, opatření, závod, soutěž, motorsport

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.