čtvrtek 28. října 2021 Státní svátek

Štíři startují nábor nových členů

PR článek

Florbalový klub Štíři České Budějovice začal s náborem nových členů do mládežnických družstev. Hlásit se mohou všichni zájemci ročníků narození 2007 až 2016. "Vítáme kluky i holky," říká prezident klubu Jiří Kratochvíl.

Dlouhodobě nejúspěšnější jihočeský klub startuje nábory v pondělí 6. září. Spustil k tomu i speciální web StanseStirem.cz. „Zájemci na něm najdou kompletní informace, kdy jaká kategorie trénuje, kontakty na trenéry a další podrobnosti. Naviguje je přehledné menu," vysvětluje autor webu a trenér přípravky Vít Strouhal.

Po dlouhé covidové pauze se Štíři rozhodli nabídnout nováčkům více prostoru a chystají pro ně hned několik tréninků. Nábor probíhá po celé září nebo do naplnění kapacity tréninků. Samozřejmostí jsou licencovaní trenéři. „Očekáváme, že po covidu budou děti a jejich rodiče lační po pohybu," shrnuje Jiří Kratochvíl. Od října se rozběhne i série vlastních klubových turnajů, které se konají v pátek v hale HoSport ve Starých Hodějovicích. Tam získávají noví Štíři první zápasové zkušenosti.

V soutěžích Českého florbalu je pod Štíry přihlášeno 21 týmů plus tým mechanických vozíčkářů. Pod klubem funguje také tým hráčů a hráček na elektrických vozících. Všichni už také začali s tréninky a handicapovaní zájemci se mohou také hlásit do klubu. „Rádi přivítáme každého nováčka," říká Aleš Jurčička, vedoucí týmu e-Štírů.

Veškeré podrobnosti najdete na webu stiricb.cz.

Hodnocení článku je 20 %. Ohodnoť článek i Ty!

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky Štíři CB, florbal, nábor

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.