sobota 7. prosince 2019 Ambrož

Vyhledávání

Nalezené články: "Ban Thai"

Thajské masáže Ban Thai začaly s prodejem poukázek na Black Friday

Milovníci thajských masáží salonů Ban Thai mohou od pondělního dne objednávat na e-shopu vánoční poukázky se slevou. V rámci akce Black Friday je během tohoto týdne zakoupíte o 40 procent levněji.

Nechte své zamilované vzkazy jezdit v MHD

Oslavy dne svatého Valentýna doplní Dopravní podnik města České Budějovice, a.s. jako již tradičně populární akcí. Všichni zájemci si mohou nechat zveřejnit ve vozech MHD své „Valentýnky“, které budou od pondělí 11. února do soboty 16. února 2018...

Darujte k Vánocům nádech exotiky v podobě pravé thajské masáže. Navíc můžete využít probíhající akce

Nevíte, jak na Vánoce potěšit své blízké? Darujte jim to nejkrásnější – péči o tělo a duši. V Ban Thai massage právě probíha akce na dárkové poukázky. Nechte své blízké hýčkat v rukou rodilých thajských masérek. 

Stoprocentní uvolnění, čtyřicetiprocentní sleva a pravá nákupní horečka. To je Black Friday v Ban Thai

Udělejte radost těm, na kom vám opravdu záleží a darujte jim poukaz na tu nejlepší thajskou masáž do vyhlášeného salonu Ban Thai, kde masíruji rodilé Thajky. V pátek 23. listopadu můžete navíc poukaz zakoupit se slevou.

SOUTĚŽ: Věnujte zážitek a relax v jednom, dárkový poukaz na originální thajskou masáž

Pořád nevíte, co dát pod stromeček, aby váš dárek stál opravdu za to? Věnujte poukaz na masáž v Ban Thai Massage. Masáží neurazíte, ale naopak dopřejete svým blízkým opravdový odpočinek. A pokud už všechny dárky máte, tak udělejte radost třeba sobě....

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Ban Thai"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Ban Thai"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.