čtvrtek 14. listopadu 2019 Sáva

Vyhledávání

Nalezené články: "Barbora Kotalíková"

Svět blogování: koníček, ale i kus skutečné práce

Ahojky, dneska menší úvaha o blogovaní a také trochu přiblížení tohoto koníčka a práce v jednom. Bude to můj názor na svět blogování po tři čtvrtě roce, co se v něm angažuji a cítím se být jeho součástí.

Život nechci promrhat s nohama na stole. Budu si ho užívat na plný pecky!

Ahojky, dneska se společně trochu zasníme a třeba objevíme skryté sny, které budou moci jednoho dne přejít v realitu, a u toho se budete moci inspirovat outfitem.

BKBlog: Chci, aby se kolem nás šířilo víc pochopení, tolerance a lásky

Ahojky, jak se všichni máte? Vzhledem k tomu, že nevím, jestli mě sledujete na mém blogu www.bkblog.cz, tak jsem se vám rozhodla ukázat, jak vypadá takový můj běžný příspěvek. Na můj blog píši zhruba třikrát do týdne. Snažím se, aby moje texty měly...

Tenisky se staly nedílnou součástí letošních trendů

Ahojky, všechny vás zdravím po delší době tady na Drbně. Pokud jsem vám chyběla, tak jste mě mohli sledovat na blogu. Jestli jste tak učinili, pak jistě víte, že jsem byla teď 14 dní za velkou louží v USA.

Jaké budou letos na jaře a v létě módní trendy?

Ahojky, tak koukám na kalendář - a je tu zase středa! :-) Ten čas ale letí... Dneska bych se chtěla trochu pobavit o trendech na rok 2015. Abyste, stejně jako já, měli přehled, co poletí v sezoně Jaro / Léto 2015.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Barbora Kotalíková"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Barbora Kotalíková"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.