neděle 4. prosince 2022 Barbora

Vyhledávání

Nalezené články: "David Popovič"

Šampioni se nevzdávají, říká po dalším titulu na Mistrovství ČR David Popovič, který nastoupil do finále i se zraněním

České Budějovice mají svého velmi talentovaného boxera. Za místní Perun Boxing Club bojuje mladý David Popovič, kterému se nedávno podařilo vybojovat už svůj třetí titul v supertěžké váze na Mistrovství ČR. Nyní by rád uspěl i jako reprezentant na...

Primátor přijal úspěšné boxery

Nadějné a úspěšné rohovníky přijal primátor Jiří Svoboda. Na radnici přišel mistr republiky David Popovič a bronzový medailista Tomáš Vozábal.

Boxer Popovič vyhrál domácí šampionát. Dalším krokem je Rusko

Lákavé zápasy byly k vidění v budějckém Sport Hotelu, kde se konal republikový šampionát v boxu pro kadety a kadetky. V nejtěžší váhové kategorii zvládl oba své zápasy domácí David Popovič, který kromě titulu získal i nominaci na mistrovství Evropy.

Budějce hostí mládežnické mistrovství v boxu. Představí se i domácí Popovič

Na jihu Čech se bude konat 23. až 25. března víkendové mistrovství Česka v boxu pro kategorie kadetů a kadetek. Nejvyšší ambice v nejtěžší kategorii má i domácí David Popovič.

Hejtmanka Stráská poděkovala mladým boxerským medailistům z mistrovství republiky za skvělou reprezentaci Jihočeského kraje

Matěj Velikovský a David Popovič, dva mladí boxeři z Českých Budějovic, si odnesli drobné dárky za zisk medailí na republikovém šampionátu České republiky. Ocenila je hejtmanka Ivana Stráská.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "David Popovič"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "David Popovič"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.