sobota 10. dubna 2021 Darja

Vyhledávání

Nalezené články: "Dobrovodská ulice"

Policisté hledají muže ze snímku. Mohl by pomoci s rozluštěním nehody v Dobrovodské ulici

Budějčtí dopravní policisté hledají muže, kterého vidíte na fotografii. Podle policejního mluvčího Milana Bajcury může být důležitým svědkem dopravní nehody, ke které došlo v pondělí po deváté hodině ranní v Dobrovodské ulici v Českých Budějovicích.

Uzavírka Dobrovodské jde do druhé etapy. Mění se také vodovodní přípojky a uzávěry

Společně s rekonstrukcí horkovodu v Dobrovodské ulici mění Čevak také vodovodní přípojky a uzávěry v ulicích U Lávky až po ulici Vodní. Práce na vodovodu by podle mluvčí Jitky Kramářové měly trvat do poloviny května. Zároveň začíná druhá etapa...

DOPRAVNÍ INFO: Opravy jihočeských silnic si vyžádají další uzavírky

Na jihočeských silnicích se začíná opět pracovat a řidiči se tak musí připravit na několik uzavírek. Opravovat se začala Dobrovodská ulice v Českých Budějovicích, příští týden začíná rekontrukce mostu u Římova nebo u Nuzic.

Výměna potrubí uzavře na dva měsíce Dobrovodskou ulici

Další dopravní omezení čeká řidiče v Suchém Vrbném. Kvůli opravě horkovodu bude Dobrovodská ulice na dva měsíce uzavřená. Kromě toho se úsek dočká i nového asfaltu. Rekonstrukce začne v polovině března.

GLOSA: Doprava v Českých Budějovicích

České Budějovice město, kde by chtěl žít každý... Začalo to dobře. Na soutoku Vltavy a Malše jej založil Přemysl Otakar II. a velkoryse vyprojektoval rytíř Hirzo. Metropole se postupně rozrůstala, především na sever a jih. Doprava, nejen železniční,...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Dobrovodská ulice"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Dobrovodská ulice"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.