úterý 11. května 2021 Svatava

Vyhledávání

Nalezené články: "HZS JČK"

Další tragická nehoda na jihu Čech. Řidič nepřežil náraz do stromu, spolujezdec skončil v nemocnici

U silnic na jihu Čech přibude po dnešní noci další křížek. Všechny záchranné složky vyjížděly zhruba půl hodiny po půlnoci do Dolního Skrýchova na okraji Jindřichova Hradce, kde havarovala Škoda Fabia. Následky jsou tragické. Řidič na místě ještě...

Muže v pětimetrovém výkopu zasypala zemina. Vyproštění trvalo dvě hodiny

V boj o život se změnila rutinní práce jednoho z dělníků, kterého zasypala zemina v pětimetrovém výkopu na Krumlovsku. O události se záchranáři dozvěděli ve středu před šestou hodinou večerní. Celá záchranná akce trvala zhruba dvě hodiny.

Převrácený sypač zaměstnal hasiče. Na kola ho musela dostat těžká technika

Plné ruce práce měli dnes ráno hasiči, kteří museli s těžkou technikou vyprošťovat sypač u Blažejova na jihu Čech. Nákladní automobil se převrátil na bok do příkopu. Postavit ho zpět na kola zabralo hasičům zhruba dvě hodiny.

Jihočeští hasiči slaví úspěch. V anketě Hasič roku získali hned několik ocenění

Zásah roku, zaměstnanec roku a ocenění velitel/ vedoucí. Takové tituly putovaly v letošním ročníku ankety Hasič roku 2019 na jih Čech. Vyhlášení se kvůli koronaviru nemohlo konat tradičně, předání skleněných přileb, které jsou symbolickým oceněním...

Kraj získal další přístroje na podporu dýchání. Bude je mít po dobu nouzového stavu

Téměř stovku přístrojů na podporu dýchání převzal včera Jihočeský kraj od Správy státních hmotných rezerv. Přístroje budou nemocnicím v kraji k dispozici po dobu nouzového stavu. Po jeho skončení musí být do 60 dnů vráceny.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "HZS JČK"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "HZS JČK"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.