pátek 15. listopadu 2019 Leopold

Vyhledávání

Nalezené články: "Jiří Drahoš"

Hyenismus, komentuje chování novinářů Slonkové a Kubíka premiér Andrej Babiš

Premiér Andrej Babiš (ANO) se dnes vyjádřil ke kauze týkající reportáže Seznam Zpráv, které našly jeho syna Andreje ve Švýcarsku. Novináři Sabina Slonková a Jiří Kubík podle jeho slov předvedli vrchol hyenismu tím, že skrytou kamerou natáčeli jeho...

Volební místnosti jsou otevřené. Lidé volí nového senátora

Následující dva dny rozhodnou, kdo se stane novým senátorem pro Českobudějovicko a Třeboňsko. Proti sobě se v druhém kole voleb postaví Jiří Šesták a Ladislav Faktor. Výsledek voleb bude záležet na tom, kolik voličů se podaří přilákat do volebních...

Statistiky prezidentské volby: Drahoš vyhrál v Budějcích, Zeman v Jihočeském kraji

Kdo byl úspěšnější v krajských městech? Kdo naopak v okresech? A o kolik na jihu Čech v celkovém součtu ovládl volby znovuzvolený prezident Miloš Zeman? Budějcká Drbna přináší souhrn nejzajímavějších statistik.

Miloš Zeman obhájil prezidentský post. Získal přes 2 800 000 hlasů

Česko zná prezidenta pro další prezidentské funkční období. Miloš Zeman obhájil post s náskokem na Jiřího Drahoše přes 160 000 hlasů. Oproti předchozím volbám v roce 2013 získal o více jak 100 000 hlasů více.

ONLINE: Česko dnes pozná prezidenta na další funkční období

Miloš Zeman nebo Jiří Drahoš? Stávající nebo nová hlava státu? Již dnes odpoledne se občané České republiky dozví výsledek druhého kola prezidentských voleb.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Jiří Drahoš"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Jiří Drahoš"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.