středa 3. března 2021 Kamil

Vyhledávání

Nalezené články: "Jiří Svoboda"

Některé lékárny k dnešku vyprodaly respirátory. Většina doplní zásoby během tohoto týdne

Některé lékárny v Jihočeském kraji nemají respirátory FFP2, které budou asi od úterý povinné při vstupu do obchodů nebo MHD. Důvodem je mimořádná poptávka po této ochranné pomůcce, vyplývá z odpovědí lékárníků i nemocnic.

Na podporu ochrany životního prostředí vyčlenilo město přes milion korun

Více než jeden milion korun vyčlenilo město na program, který má podpořit činnost organizací a fyzických osob, které se snaží přispět ke zlepšení životního prostředí ve městě a zároveň se v tomto směru snaží o osvětu. Dotační výzva je rozdělená na...

Masopusty na jihu Čech se ruší. Některé proběhnou bez diváků

Stejně jako většinu kulturních akcí, i únorové masopustní průvody zasáhne koronavirus. Většina pořadatelů průvody buď úplně zrušila nebo je uspořádá bez diváků. V Doudlebech na Českobudějovicku se nebude masopust konat po dlouhých sedmdesáti letech.

Kritická fáze oprav českobudějovického nádraží začne na podzim

Kritická fáze oprav vlakového nádraží v Českých Budějovicích začne na podzim. Zavře se hlavní vchod, rok a půl se bude chodit bočním. Správa železnic (SŽ) letos opraví v kraji deset budov, loni to bylo 14. Náklady jsou 700 milionů. Podle plánů...

Trhy na Piaristickém náměstí se kvůli vládním opatřením ruší

Kvůli novým vládním opatřením musí město přerušit oblíbené farmářské trhy na Piaristickém náměstí. Podle primátora města Jiřího Svobody se na trhy nevztahuje zákonná výjimka, která by venku prodej potravin umožňovala. Nařízení platí od 30. ledna.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Jiří Svoboda"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "Jiří Svoboda"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.