sobota 27. listopadu 2021 Xenie

Vyhledávání

Nalezené články: "Lidická třída"

Kašna na Lidické je opravena. Práce vyšly na 200 tisíc korun

Na 200 tisíc korun vyšla oprava kašny se sochou ležící ženy na Lidické třídě. Opraveny byly praskliny v bazénu, ale i socha a podstavec, na kterém je umístěna. Zprovozněna by měla být už v příštím týdnu.

V sobotu začne oprava vlečky na Lidické třídě. Část silnice bude kompletně uzavřená

Na deset dní bude kompletně uzavřena část Lidické třídy, ve které se nachází železniční vlečka. Tu čeká rekonstrukce, kterou provede soukromá společnost. Řidiči budou muset využít objízdné trasy, která vede přes ulici Boženy Němcové.

Parkovací zóny se letos rozšíří do další části města

Ještě v letošním roce plánuje radnice rozšířit ve městě modré parkovací zóny. Systém placeného parkovacího stání by se měl tentokrát týkat jižní části města. Podle náměstka pro dopravu Viktora Lavičky budou zachovány stejné podmínky, jaké jsou v...

Převoz vánočního stromu na náměstí omezí dopravu

Už v pondělí se na náměstí v Budějcích objeví vánoční strom. Doprovod transportu v ulicích města zajistí strážníci městské policie. Pro řidiče to bude znamenat omezení provozu, které bude trvat jen nezbytně nutnou dobu.

DOPRAVNÍ INFO: Uzavírky čekají řidiče na Českobudějovicku a Prachaticku

I v listopadu musí řidič počítat s některými uzavírkami silnic. Dvě omezení je čekají na Českobudějovicku a dvě na Prachaticku. Přímo v Budějcích se stále opravuje Lidická třída. Kvůli rekonstrukci je frekventovaná silnice o víkendech uzavřená.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Lidická třída"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Lidická třída"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.