pátek 30. září 2022 Jeroným

Vyhledávání

Nalezené články: "Mercury centrum"

DRBNA HISTORIČKA: Jak to bylo s nádražím?

V dalším dílu Drbny historičky se dozvíme něco o nádraží. Jan Schinko se podíval na historii autobusového nádraží, jak původně vypadalo, jaké s ním byly plány nebo k čemu sloužil prostor, na kterém teď stojí Mercury centrum.

DRBNA HISTORIČKA: Na místě Mercury měl stát veletržní palác

Ani dnes nebude na Budějcké Drbně chybět historické okénko Jana Schinka. Ten se dnes rozepsal o Senovážném náměstí a jeho okolí. Víte, kde se ve městě původně konaly Dobytčí trhy? A co mělo stát na místě Mercury?

Podchod u Mercury přejde do správy města. Budou pro něj hledat nájemce

Prázdné obchody, popsané stěny a otlučená omítka. Taková je realita v podchodu u Mercury, který je jednou z mála možností, jak se dostat přes Nádražní ulici k vlakovému nebo autobusovému nádraží. Po letech přechází správa podchodu na město. To chce...

V budějckém Mercury centru zasahovali policisté. Prověřovali nález neznámého kufříku

V budějckém Mercury centru zasahovali dnes, v sobotu 21. dubna, policisté. Krátce po osmé hodině večer byl na linku 158 oznámen nález kufříku, který museli následně policisté prověřit. Kvůli možnému nebezpečí, bylo celé centrum evakuováno. Uzavřeny...

Ročníků maratonu v garáži může být tolik, dokud bude stát budova, říká jednatel klubu Šimek

Miroslav Šimek je jednatel Jihočeského klubu maratonců, který organizuje ojedinělý Mercury Maraton v podzemních garážích budějckého obchodního centra. Šéf klubu bilancuje po desátém ročníku běžeckého závodu.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Mercury centrum"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Mercury centrum"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.