středa 13. listopadu 2019 Tibor

Vyhledávání

Nalezené články: "Na společné vlně"

Festival Frymburkfest - Lipno 2014 navštívilo 30 tisíc lidí

První ročník letního charitativního multižánrového festivalu Frymburkfest - Lipno 2014 s podtitulem Na společné vlně se mimořádně vydařil.

Festival ve Frymburku vrcholí. Zazpívá Lucie Bílá

Charitativní Frymburkfest - Lipno 2014 finišuje! V rámci programu předposledního festivalového dne vystoupí dnes od půl deváté na hladině Lipna u frymburské pláže účastnice soutěže X Factor Kamila Nývltová a od 21.45 hodin zazpívá Jihočechům i...

FOTO: Krásné modelky se proměnily v malířské plátno

Závěr uplynulého týdne patřil ve Frymburku bodypaintingu. Součástí programu multižánrového festivalu byla dvoudenní soutěž na téma Pohádka. Úchvatná umělecká díla na obnažených tělech modelek vznikala ve dvou kategoriích - Hubka a štětec a Airbrush.

Při dřevosochařské show vyrábí pohádkové bytosti

Od pondělka tohoto týdne probíhá v rámci prvního ročníku čtrnáctidenního charitativního festivalu Frymburkfest unikátní dřevosochařská show Řežem dětem 2014.

Ve Frymburku vystoupí Těžkej Pokondr a Dalibor Janda

Frymburkfest - Lipno 2014 se přehoupl do své druhé poloviny. Pódium na hladině Lipenské přehrady bude během dnešního večera patřit populární dvojici Těžkej Pokondr, Daliboru Jandovi s dcerou Jiřinou Annou a diváci se můžou těšit také na malování...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Na společné vlně"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Na společné vlně"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.