sobota 6. června 2020 Norbert

Vyhledávání

Nalezené články: "Petr Vok"

Třeboňský zámek promění cesty v parku, roste mu návštěvnost

Zámek Třeboň zaznamenal letos mezi jihočeskými státními památkami největší růst návštěvnosti. Společně se Schwarzenberskou hrobkou v Domaníně si ho prohlédlo od ledna do 23. října 47.432 lidí, meziročně téměř o 14 procent víc. Do příští sezony by se...

Volejbalisté do 21 let znají rozlosování světového šampionátu

Mistrovství světa ve volejbale mužů do 21 let, které hostí i České Budějovice, je rozlosováno. Na reprezentaci čekají v základní skupině týmy z Polska, Kanady a Maroka. Hrát se bude ve druhé polovině června.

V Českém Krumlově utratili medvědici Kateřinu

Ošetřovatelé dnes utratili medvědici Kateřinu, která žila v hradním příkopu českokrumlovského zámku. Důvodem byl její zdravotní stav a pokročilý věk. Kateřině bylo 32 let.

ANKETA: Vyberte největší červencovou událost roku 2016 na jihu Čech

Už několik dnů vládne rok se sedmnáctkou na konci. Ale na chvilku se ještě zastavte a ohlédněte se za rokem 2016, který byl velmi bohatý na události v Jihočeském kraji. Tady je připomínka některých momentů z července roku 2016.

Medvěd Petr Vok odešel do věčných lovišť, dožil se 31 let

Krumlovský maskot a známý medvědí táta minulou neděli ráno zemřel. Tuto smutnou zprávu nám v úterý potvrdil Pavel Slavko ze správy Státního hradu a zámku Český Krumlov. Více než třistakilový Petr Vok se proháněl v hradním příkopu desítky let....

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Petr Vok"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Petr Vok"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.