Počasí dnes14 °C, zítra17 °C
Úterý 21. března 2023  |  Svátek má Radek

Vyhledávání

Nalezené články: "Putim"

Vezměte své děti na festival radosti do Písku

Po dvou letech se největší akce pro děti a jejich doprovod – Pískoviště v Písku koná v tradičním květnovém termínu. Od pátku 13. května do neděle 15. května si v Písku můžete se svými dětmi užít spoustu zábavy.

Chata Živec z filmu o Homolkových má nového nájemce. Zachová penzion i restauraci

Na druhý pokus se městu Písek podařilo najít nájemce pro chatu Živec. V domě, který se nachází nedaleko rozhledny Jarník, zůstanou penzion i restaurace. Soutěže se zúčastnilo šest uchazečů, vítěz bude mít smlouvu na pět let.

Desátou jubilejní výstavu jihočeských výtvarníků pořádá městys Křemže

Slavnostní vernisáží bude v pátek 3. září 2021 v 18 hodin v sále radnice ve Křemži otevřena výstava děl jihočeských výtvarníků. Výstava bude otevřena do 12. září 2021, a to v pracovní dny od 13 do 18 hodin a o víkendu od 10 do 18 hodin.

Třeboňští rybáři čekají na podzim 2 400 tun ryb, ceny drží loňské

Rybářství Třeboň, největší producent sladkovodních ryb v Evropě, chce od října do listopadu vylovit z 250 rybníků 2 400 tun ryb, především kaprů. Při podzimních výlovech bude na hrázích prodávat kilogram kapra za 85 korun, stejně jako loni. Třídenní...

Jižní Čechy zvou na tradiční výlovy a gastronomické akce

Říjen a listopad jsou od nepaměti obdobím výlovů rybníků. Přijďte zažít neopakovatelnou atmosféru těchto akcí. Sledovat rybáře při práci, sítě plné ryb a další ukázky rybářského řemesla, to je pro každého návštěvníka výlovu zajímavý zážitek.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Putim"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Putim"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.