čtvrtek 21. listopadu 2019 Albert

Vyhledávání

Nalezené články: "Světová liga"

TJ Karate slaví úspěch. Martina Šáchová získala stříbrnou medaili ve světové lize

Historicky první medaili ze světové ligy karate veze do České republiky Martina Šáchová z budějckého klubu TJ Karate. Ve finále podlehla závodnici z Černé Hory a umístila se tak na druhém místě.

Karatistka Crhonková vyválčila po boji bronz na Světové lize

Životní úspěch v seniorské kategorii zaznamenala karatistka Adriana Crhonková z TJ Karate České Budějovice na Světové lize v rakouském Salzburku. V konkurenci 64 závodnic z celého světa skončila na 3. místě.

KAM ZA SPORTEM: V Budvar aréně se odehraje šest zápasů Světové ligy

Basketbal na náměstí Přemysla Otakara II., triatlonové závody v Třeboni a Trhových Svinech nebo fotbalové zápasy ČFL či divize jsou v nabídce na následující víkend. Hlavní událostí je volejbalová Světová liga v Budvar aréně, kde se představí...

Volejbalový svátek se vrací do Budějc, reprezentace čelí Egyptu, Nizozemsku a Portugalsku

Opět po roce uvidí Budvar aréna jeden z turnajů volejbalové Světové ligy. Česká reprezentace, hrající ve druhé výkonnostní skupině, se před několika dny vrátila z Jižní Koreje, kde odehrála první turnaj. Ze tří zápasů ale uspěla jen jednou.

KAM ZA SPORTEM: Vrcholem víkendu je volejbalová Světová liga

Hned šest volejbalových utkání mohou navštívit fanoušci v českobudějovické Budvar aréně, kam opět po roce zavítá Světová liga. Česká reprezentace se postupně utká s Egyptem, Čínou a Kanadou. Fanoušci atletiky mohou zamířit do Tábora, kde se...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Světová liga"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Světová liga"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.