sobota 7. prosince 2019 Ambrož

Vyhledávání

Nalezené články: "Transfúzní oddělení"

Studentské krvebraní přilákalo za tři hodiny čtrnáct  nových dárců

Včera proběhla již sedmá „Týmová oběť“ studentského krvebraní. Na českobudějovické transfúzní stanici se za pouhé tři hodiny sešlo na čtrnáct mladých studentů, kteří šli darovat úplně poprvé.

Studentské krvebraní láká nové dárce. Krev půjdou darovat společně

Studentské krvebraní je v plném proudu. Zítra čeká všechny dobrovolné dárce krve sedmý ročník akce s názvem Týmová oběť bohům, která má dodat odvahu těm, kteří s návštěvou budějckého transfúzního oddělení otálejí.

Budějcká nemocnice zahájila stavbu nového pavilonu transfuze a rehabilitace, ale i prádelny

V pondělí 22. října zahájila Nemocnice České Budějovice stavbu nového objektu, do kterého bude umístěna lůžková stanice rehabilitačního oddělení se všemi terapeutickými pracovišti a stanice dárců krve – transfúzní oddělení. Novostavba vznikne v...

Studentské krvebraní láká k dárcovství mladé lidi

Už šestým rokem chodí středoškoláci a vysokoškoláci z Českých Budějovic darovat krev v rámci Studentského krvebraní. Za tu dobu v registru transfúzního oddělení nemocnice přibylo skoro 1500 prvodárců. Akci založil multižánrový studentský festival...

Devět mladých lidí darovalo krev poprvé v životě

Týmová oběť bohům aneb hromadné darování krve přivedl na transfuzní oddělení českobudějovické nemocnice v pátek dopoledne celkem devět mladých lidí. Ti tak rozšířili řady dobrovolných dárců krve.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Transfúzní oddělení"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Transfúzní oddělení"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.