pondělí 24. února 2020 Matěj

Vyhledávání

Nalezené články: "betlémské světlo"

BUDLive: Kdo postavil svérázný žlutý dům u Maláku, příběhy českobudějovických dobrovolníků, historie prvorepublikových vil

Českobudějovický magazín BUDLive v aktuálním zimním vydání přináší celou řadu původních reportáží z jihočeské metropole. Pojďme zalistovat jeho stránkami.

Malá vánoční povídka o cestě pro Betlémské světlo

Podnikli jsme s chlapci náročnou poutní cestu pro Betlémské světlo od nás z Palačáku až do kostela na Piaristickém náměstí.

Betlémské světlo se přesouvá na Piarisťák. Katedrála sv. Mikuláše se připraví na mši

Minulý týden na jih Čech dorazilo betlémské světlo, které si lidé až do Štědrého dne mohli vyzvednout v katedrálním kostele sv. Mikuláše. Dnes se plamínek přesunul do kostela Obětování Panny Marie na Piaristické náměstí.

Před posledním zápasem roku si jdou zarybařit. Jak slaví Vánoce budějčtí volejbalisté?

Volejbalisty budějckého Jihostroje čeká poslední zápas roku. Dva dny před Štědrým dnem přivítají ve Sportovní hale úřadující mistra z Karlových Varů a bude to určitě parádní podívaná. I když hráči na šlágr kola pilně trénují, někteří z nich si...

Budějce jsou letos první s betlémským světlem

V sobotu do Česka dorazilo betlémské světlo. Z rakouského Lince ho k nám přivezla desítka skautů a Budějce letos byly prvním českým místem, kde se rozsvítilo.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "betlémské světlo"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "betlémské světlo"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.