úterý 28. června 2022 Lubomír

Vyhledávání

Nalezené články: "evakuace"

Letečtí záchranáři cvičili evakuaci z vodní hladiny. Náročný zásah probíhal v Plané

Na řece Vltavě nad jezem u malé vodní elektrárny v Plané u Českých Budějovic proběhlo tento týden cvičení. Letečtí záchranáři se připravovali na záchranu pacienta z vodní hladiny. Náročný zásah vyžaduje přesnou koordinaci všech zúčastněných.

Při požáru ubytovny uteklo z domu 24 lidí. Část objektu se při zásahu zřítila

Škoda za více než pět milionů korun vznikla při požáru ubytovny v Táboře. Dům před příjezdem hasičů opustilo 24 lidí včetně dvou dětí a nikdo se nezranil. Zásah trval několik hodin. Část objektu se kvůli rozsáhlým škodám zřítila.

Masivní únik plynu po nehodě na Zavadilce. Hasiči evakuovali 20 lidí

Vážné důsledky měla včerejší dopravní nehoda na Zavadilce v Českých Budějovicích. Po nehodě osobního auta začalo z plynové kapličky do ovzduší unikat velké množství plynu. Hasiči proto museli kromě vyproštění zaklíněného řidiče také evakuovat zhruba...

Hasiči evakuovali desítky lidí při požáru bytového domu v Písku

Včera večer vyjížděli hasiči k požáru bytového domu v písecké Pražské ulici. Ohnisko bylo ve sklepě, odkud se oheň začal šířit. Z domu se podařilo evakuovat všech 45 lidí, některým z nich musela pomoci výšková technika.

Hasiči získali nový žebřík za 19 milionů. Využijí ho při požárech či kácení stromů

Českobudějovičtí hasiči mají k dispozici novu techniku. Při práci mohou používat žebřík dlouhý až 30 metrů, který disponuje záchranným košem až pro pět osob. Investice vyšla na téměř 19 milionů korun.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "evakuace"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "evakuace"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.