středa 29. ledna 2020 Zdislava

Vyhledávání

Nalezené články: "jubileum"

Jihočeské divadlo potřebuje opravit točnu v Českém Krumlově

Jihočeské divadlo potřebuje opravit točnu v českokrumlovské zámecké zahradě, kde hraje v létě. Otáčivé hlediště přináší divadlu, jež slaví 100 let, čtyři pětiny tržeb, které činí 54 milionů korun ročně. V říjnu bude mít hotovou studii, podle níž by...

Krajský fotbal slaví sto let. Jubileum připomene unikátní kniha

Když byla v neděli 16. března 1919 založena v Táboře Jihočeská župa footballová, noviny to přešly bez zájmu. Na pár řádcích to zaznamenaly jen Národní listy o tři dny později. Přitom šlo o přelomovou událost. Jihočeský fotbal, mající prokazatelně...

KULTURNÍ TIPY: Bavit vás budou výstavy i divadlo

V první půlce třetího listopadového týdne se můžete podívat na pár originálních obrazů, projet se tramvají do stanice Touha, nebo nahlédnout do období konce první světové války.

Zvony Maria, Oktáva, Marta, Budvar a Bumerin na Černé věži budou vyzvánět na počest republiky

V Česku začínají oficiální akce spojené s oslavou stoletého výročí založení Československa. Výročí připomenou také zvony na Černé věži. Rozezní se na deset minut v neděli 28. října v pravé poledne na Černé věži.

VIDEO: Zaplněný stadion v Roudném hostil exhibici plnou celebrit. Vybralo se 120 tisíc

Fotbalová exhibice, neboli také Pomáháme fotbalem, nabídla návštěvníkům odpoledne plné sportu, zábavy a koncertů. V hlavním programu se ve fotbale utkaly Mádl Team a Real Top Praha.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "jubileum"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "jubileum"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.