úterý 26. října 2021 Erik

Vyhledávání

Nalezené články: "kočičí okénko"

HLEDÁME PÁNÍČKA: Najde Nellie nový domov stejně jako její malý bráška?

I tento týden budeme hledat nový domov pro svěřenkyni táborského útulku. Tentokrát půjde o koťátko Nellie, které přišlo do útulku se svým bráškou Sweeneym. Nellie je mladá kočička, která hledá domov plný lásky, porozumění a péče.

HLEDÁME PÁNÍČKA: Rettinka je připravena vyrazit do nového domova

V další dílu Hledáme páníčka budeme hledat nový domov pro Rettinku. Mourovaté koťátko, které bylo na konci srpna nalezeno v Táboře. Nyní je Rettinka připravena vyrazit do nového domova.

Mladá fenka argentinské dogy hledá nový domov. Nechbet miluje mazlení a chce poznávat svět

Nechbet. Mladičká fenečka, které je necelý rok. Pochází stejně jako několik dalších argentinských dog z kauzy týraných psů na Jindřochohradecku. Nyní je připravena vyrazit do nového domova, kde potřebuje hlavně lásku a milující páníčky.

Koťátko z edice Fifty Shades od Grey. Malá Ana hledá nový domov

Tento týden budeme hledat nový domov pro Anu. Koťátko, které může nabídnout spoustu lásky a zábavy. Miluje mazlení a kontakt s člověkem je pro ní nutností. Najde někoho, kdo se jí ujme?

Kočičí princezna Fantagiro hledá nový domov

Tento týden budeme hledat nový domov pro krásnou kočičí princeznu Fantagiro. Za svůj život si musela projít těžkými zkouškami, ale všechny je překonala a je připravena odjet do domova, kde bude mít milující a zodpovědné páníčky.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "kočičí okénko"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "kočičí okénko"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.