úterý 19. října 2021 Michaela

Mladá fenka argentinské dogy hledá nový domov. Nechbet miluje mazlení a chce poznávat svět

Nechbet. Mladičká fenečka, které je necelý rok. Pochází stejně jako několik dalších argentinských dog z kauzy týraných psů na Jindřochohradecku. Nyní je připravena vyrazit do nového domova, kde potřebuje hlavně lásku a milující páníčky.

Betynka, jak jí po domácku v útulku říkají, je mladičké éro, plné touhy žít, radovat se a poznávat svět. „Nechbetka miluje mazlení, miluje člověka, miluje kontakt. Nedokázala by žít s člověkem, který nemá rád, když ho pes olizuje, protože ona milujeme, ale vážně moc miluje dávání pusinek. Je to fenečka, která všechny umazlí, má v sobě tolik lásky, kterou potřebuje rozdat,“ popisuje Zdeňka Fürst z táborského útulku.

Fenečka je očkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Podmínkou adopce je její kastrace. Vzhledem k plemenu doporučujeme při kastraci provést preventivní gastropexi a v sedaci rovněž provést kontrolní rtg kyčlí.

Hledá milující domov, páníčky, kteří s ní budou chodit do psí školy, podnikat výlety a dostatečně se s ní mazlit. „Hodí se do rodinného domku se zahradou s přístupem dovnitř za svými lidmi. Se zkušeným páníčkem a pod jeho zodpovědným vedením by se zvládla naučit žít i v bytě. Nechbetka žila ve velké psí smečce, domníváme se, že po zodpovědném seznámení by mohla do nového domova odjet k psímu bráchovi či ségře. Vztah k jiným zvířatům nemáme ozkoušen,“ doplňuje Zdenka Fürst.

Máte-li o Nechbet zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Nechbetka bydlela, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. „Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život holčičce nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467,“ uzavírá Fürst z útulku.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Radek Havlíček, Útulek Tábor

Štítky hledáme páníčka, kočičí okénko, Tábor, útulek

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.